Damskie portfele skórzane na zamek

0

Szukając damskiego portfela, z którego nic nie wypadnie i nie zgubi się w trakcie zakupowego szaleństwa warto przejrzeć ofertę portfeli na zamek. Najbardziej bezpieczne w użytkowaniu i nowoczesne formą.

Damskie portfele to nieodłączny atrybut każdej torebki. Wyjmowane wielokrotnie w trakcie dnia, określają gust i smak swej właścicielki. Na zakupach, w kawiarni, w trakcie lunchu, na stacji benzynowej. Otwierany, zamykany, wyciągany i chowany. By, długo służył musi solidny.

Damskie portfele ze skóry

Najbardziej wytrzymałe są niewątpliwie portfele skórzane. Nie pękają jak plastikowe, nie przedzierają się jak materiałowe. Do tego dobre zapięcie, modny fason i ulubiony kolor- portfel idealny dla eleganckiej kobiety.

Dlaczego najczęściej wybierane są damskie portfele zapinane na zamek?

Wśród proponowanych na rynku portfeli mamy do wyboru zapięcia na zatrzask, rzepy, zamek i tzw. bajgle, czyli zamykanie typowej portmonetki, idealnej do drobnego bilonu.

Rzepy są z reguły najsłabszym typem zapięcia, stosowanym przy portfelach zamszowych, dżinsowych, plastikowych, czasem przy ekoskórze. Może ulec naderwaniu, lub zużyciu.

Zatrzaski są prostym w użyciu, najszybszymi w obsłudze zapięciami stosowanymi w damskich portfelach. Jednak w obszernych torebkach, pośród mnogości różnej zawartości, mogą ulegać rozpięciu. To skutkuje wysypaniem wszystkiego do torebki, albo na zewnątrz w trakcie wyciągania portfela. Najsolidniejsze są jak widać damskie portfele na zamki.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© All Right Reserved
Proudly powered by WordPress | Theme: Shree Clean by Canyon Themes.