Damskie portfele, to więcej niż sakiewki na pieniądze

0

Czasy sakwy na pieniądze i ciężkich talarów to już zamierzchłe czasy.  Monety zostały wyparte, lekką kartą płatniczą, a wymiana towarów przeszła w zapomnienie.  Nawet płatności gotówką, są już coraz mniej powszechne, nie mówiąc o wygodzie bezgotówkowych transakcji płatniczych.

Po co zatem portfel? Czy nadal jest potrzebny? Co pozostało ze skórzanej sakwy i jakie są najmodniejsze trendy damskich portfeli?

Wiecznie modne, damskie portfele skórzane

Moda na damskie portfele nie przemija. Są nieodłącznym elementem, w każdej torebce. Zdobią, ale i nadal spełniają swą podstawową funkcję- przechowywania „pieniędzy”. Wprawdzie może to być portfel w formie płaskiego etui, na kilka plastikowych kart, może to być tradycyjna forma z przegródką na bilon, ale i wielofunkcyjne portmonetki na pieniądze, karty, a nawet dokumenty. Dobrze jest mieć wszystko w jednym miejscu i nie szukać w torebce karty płatniczej, karty zniżkowej, dowodu osobistego, prawa jazdy. Eleganckie, damskie portfele ze skóry, są trwałe w użytkowaniu i gustownie wykonane. Szeroka gama kolorów i fasonów pozwoli dobrać idealny portfel dla wyjątkowej kobiety.

Kobiece portfele, o kwiecistych wzorach

Szukając alternatywy dla jednokolorowej, gładkiej skóry szykownych portfeli, często wybieranymi modelami damskich portfeli są kolorowe, kwieciste wzory. Szczególnie lubiane w okresach letnich, ale i wdzięczne w jesienno- zimowych stylizacjach. Subtelnie piękne, dodają wdzięku i uroku swojej właścicielce.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© All Right Reserved
Proudly powered by WordPress | Theme: Shree Clean by Canyon Themes.