Damskie portfele w kwieciste wzory

0

Odchodząc od klasycznych jednokolorowych portfeli, wzrok przyciągają niezwykle modne w tym sezonie, damskie portfele w roślinne motywy.

Idealne na każdą porę roku, damskie portfele w stonowanej kolorystyce, eleganckiej czerni, granatu czy beżu, ożywione delikatnymi kwiatowymi motywami lub odważne wyraźne wzory, wkomponowane w nietuzinkowe kolory, to portfele, które nie dadzą się zapomnieć.

Takiego portfela się nie zapomina

Damskie portfele, mają dwie funkcję: praktyczną- przechowywanie i przenoszenia gotówki i kart płatniczych oraz modową- pełnią funkcję ozdobną, wkomponowując się w styl i charakter codziennych stylizacji. Proponowane na rynku kwieciste portmonetki, są podkreśleniem kobiecego powabu i wdzięku. Przykuwają uwagę. Wyraźny kolor i wzór sprawia, że nie zapomnisz go zabrać, ani z kawiarnianego stolika, ani z siedzenia samochodu, a tym bardziej z domu wybierając się na zakupy.

Kwiatowa delikatność, czy zadziorny pazur?

Wzornictwo damskich portfeli, jest tak wszechstronne jak ich posiadaczki. Rozważna i romantyczna kobieta, w swoim wyborze skupia się na delikatnych motywach i stonowanej kolorystyce. Pastelowe kolory, drobne kwieciste wzory, subtelne, choć szykowne dodatki.

Kobieta przebojowa, lubiąca adrenalinę i częste zmiany, swą uwagę skieruje na bardziej wzorzyste damskie portfele.  Wyraźne, krzykliwe wzory roślinne. Soczysta kolorystyka, odważne zestawienia, ozdobne dodatki.

Na szczęście wybór jest duży i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© All Right Reserved
Proudly powered by WordPress | Theme: Shree Clean by Canyon Themes.