Damskie portfele ze skóry czy z ekoskóry?

0

Na pierwszy rzut oka trudne do rozróżnienia. Skóra i ekoskóra mogą mieć podobną strukturę, kolor. Widoczną różnicą jest cena. Jak się ma, użytkowanie damskiego portfela ze skóry, w porównaniu z portfelem z ekoskóry?

Dlaczego portfele skórzane są droższe?

Skóra naturalna to materiał wyjątkowy. Po pierwsze drogi, z racji swego pochodzenia i pozyskiwania. Po drugie, drogi w obróbce, poprzez nieregularności, uszkodzenia i blizny wpływające na jakość surowca. Dobrze wyprawiona skóra, zawsze była materiałem pożądanym. Do dziś jest towarem luksusowym, wyróżniającym się, na tle pozostałych.

Kolejny powód, wysokiej ceny produktów skórzanych to ich korzystne parametry. Oddychalność, przepuszczalność pary wodnej, są lepsze niż w ekoskórach, pomimo usilnych dążeń produkcyjnych, do zrównoważenia tych parametrów ze skórą naturalną.

Zalety ekoskóry

Powszechne stosowanie ekoskóry w przemyśle odzieżowym, obuwniczym, galanterii skórzanej, meblowym i samochodowym, ciągnie ze sobą szereg pozytywnych następstw. Choćby to, że ekoskóra jest bardziej odporna na warunki atmosferyczne. Słońce i woda nie niszczą tak powierzchni, nie pozostawiają plam i przebarwień. Bezpieczniejsze jest także czyszczenie i dezynfekcja środkami odkażającymi.

Jeśli portfel, którego szukasz ma być eleganckim portfelem służącym na lata, to damskie portfele skórzane są grupą docelową poszukiwań. Jeśli natomiast, Twój wymarzony portfel ma być łatwy w czyszczeniu i eko, to wybór pada na damskie portfele z ekoskóry.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© All Right Reserved
Proudly powered by WordPress | Theme: Shree Clean by Canyon Themes.