Jak wybrać portfel idealny?

0

Szukasz odpowiedniego dla siebie portfela i nie możesz się zdecydować? Nic dziwnego, bo patrząc na damskie portfele, to wybór jest naprawdę ogromny!

Co sezon zmieniają się modowe trendy i stylizacje. Dostosowane do ciekawostek prosto z ulicy, pór roku, najmodniejszych fasonów i kolorów. I choć istnieją nieśmiertelne wzorce, to moda jest jak gonienie króliczka. „Nie chodzi o to by złapać króliczka, ale by gonić go”.

Modne w tym sezonie damskie portfele ze skóry

Galanteria skórzana jest ikoną stylu. Damskie portfele skórzane, torebki, buty, kurtki, ramoneski, spodnie, spódnice… Zmieniają się wprawdzie fasony i kroje, ale szlachetny materiał pozostaje, stale w modowej czołówce.

Topowe kolory

Sezonowość kolorów, dotyczy nie tylko damskich portfeli. Gdy za oknem coraz więcej słońca, odruchowo sięgamy po jasne kolory. W tym sezonie dopuszczalne są wszelkie odcienie pasteli, kwieciste wzory i nawiązania do natury. Wraz z ochłodzeniem temperatury, sięgamy po bardziej nasycone kolory, głęboką zieleń i miodowe odcienie żółci. Osoby zachowawcze, które nie lubią przekładać zawartości swoich portmonetek co sezon, wybierają elegancki granat, statyczną czerń, czy pożądaną głęboką czerwień.

Wnętrze też się liczy

Damskie portfele ze skóry są trwałymi nośnikami wszelkiego rodzaju kart płatniczych i lojalnościowych, gotówki, zdjęć, paragonów, dokumentów. Niektóre modele- nawet telefonów! Wybierz portfel, zaglądając do środka. Wybierz model z kieszonkami na karty, jeśli ten sposób płatności jest Ci najbliższy, lub portfel z zapinanymi przegródkami na dokumenty, bez których się nie ruszasz.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© All Right Reserved
Proudly powered by WordPress | Theme: Shree Clean by Canyon Themes.