Portfel zamiast torebki?

0

Kobieta bez torebki? Niemożliwe? A jednak! Sprawdź, jakie rozwiązania mogą zastąpić damską torebkę i dlaczego jest to coraz popularniejszy sposób na modną stylizację?

W damskiej torebce jest wszystko. Od niezbędnej portmonetki i telefonu, po całą masę zupełnie nie przydatnych akcesoriów. Efekt jest taki, że torba jest ciężka i ciągle za mała, a znalezienie w niej kluczy, graniczy z cudem.

Mała torebka, mały kłopot

Wychodząc na elegancką kolację czy dobierając torebkę do sukni wieczorowej kierujemy się minimalizmem. Im mniejsza torebka, tym bardziej szykowna. Okazuje się wtedy, że nie potrzebujemy całego bagażu, który nosimy na co dzień i spokojnie możemy zmieścić wszystko w zgrabnej kopertówce. Dlaczego zatem na co dzień, nie przestawić się na portfel, który ze spokojem zastąpi torebkę na ramię? Damskie portfele piórnikowe, damskie portfele skórzane z paskiem, to przykłady pojemnych portmonetek, do których spokojnie włożymy telefon, chusteczkę, a nawet dokumenty. Ograniczając niepotrzebne gadżety, mamy wszystko w jednym miejscu, posegregowane w wygodnych kieszonkach i przegródkach. Warto zwrócić uwagę na zamknięcia, wybierając bezpieczne zapięcia na zamek.

Plusy i minusy

Plusem torebki przewieszonej na ramieniu jest swoboda rąk, które są wolne i puste. Plusem portfela z paskiem, jest bezpieczeństwo, szczególnie w zatłoczonych galeriach, gdyż portfel mamy cały czas w ręce, bez obawy na kieszonkowców i specjalistów od okradania damskich torebek. Plusem torebki jest możliwość włożenia drobnych zakupów, plusem portfela- znalezienie tego, co jest w środku.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© All Right Reserved
Proudly powered by WordPress | Theme: Shree Clean by Canyon Themes.