Wygodny i modny styl casual

0

Znany i lubiany, niezwykle modny styl codzienny. Choć nieformalny, to doskonały na miejskie spotkania jak i weekendowe wędrówki.

Rozpoznawalny z racji swej dyskretnej elegancji i zachowania pełnego komfortu. Lubiany ze względu na totalną wygodę, swobodę noszenia, choć daleki od sportowej, dresowej stylizacji. Jakie zestawienia można uznać za strój casual i jak dopasowywać odpowiednio do sytuacji?

Szykowna swoboda

Styl casual to wygodne rozwiązania dla osób, które unikają sztywnych materiałów, lubią łączyć style, chcą czuć się swobodnie w każdej sytuacji i nie są zobowiązane do zachowania dress codu. Połączenie przetartych jeansów, bawełnianej koszulki z ulubioną marynarką, ozdobione delikatną biżuterią i naturalnym makijażem, stworzy zestaw odpowiedni do pracy, a zaraz potem na popołudniowe spotkanie. Do tego obowiązkowo klasyczne damskie portfele ze skóry i wygodne buty.

Szpilki od święta, a trampki na co dzień

Chodzenie na obcasach to symbol kobiecości. Smukła, długa noga na ulicznych billboardach robi ogromne wrażenie i budzi pożądanie niezależnie od płci i wieku. Codzienne rzeczywistość jest jednak bardziej brutalna. Mało, która kobieta lubi nosić na co dzień wysokie obcasy. Nie są komfortowe, jeśli trzeba w nich spędzić ponad 8 godzin w pracy, pokonać pieszo dłuższe odległości, czy nie daj boże gdzieś podbiec. W stylu casual można swobodnie łączyć wygodne buty sneakersy z satynową bluzką. Damskie portfele w modne roślinne motywy, dodadzą takiej stylizacji jeszcze więcej wdzięku i kobiecego uroku.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© All Right Reserved
Proudly powered by WordPress | Theme: Shree Clean by Canyon Themes.